
Секатор садовий з поворотною ручкою 215 мм знімне лезо НЕРЖ
607 ₴
- В наявності
- Код: 14-6111
+380 (66) 193-55-32
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• леза з нержавіючої сталі
• твердість HRC 55
• верхня ручка з TPR покриттям
• нижня ручка - алюмінієва з TPR покриттям, поворотна на 360°
• фіксатор леза
• регулювання притиснення леза
Призначений для садових робіт, для перекупування гілок діаметром 20 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.314 кг |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Додаткові функції | |
| Мішок насадка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607 ₴
