
Ножівка лучкова 610 мм 4TPI з ергономічною ручкою
287 ₴
- В наявності
- Код: 14-6906
+380 (66) 193-55-32
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• полотно зі сталі С50
• зуби загартовані струмом високої частоти
• крок – 4 зуби/дюйм
• трубчаста сталева рама
• пластикова ручка з покриттям TPR
Застосовується для розпилювання заготовок середнього та великого розміру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина полотна | 610 мм |
| Наявність телескопічної штанги | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна пила |
| Загальні | |
| Вага | 0.575 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина різального полотна | 610 мм |
| Кількість зубців на дюйм | 4 шт. |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Призначення пили (ножівки) | для дерева |
| Тип ручної пили | лучкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴
